Wie zijn wij?

iwan.de.waard@improvia.nlHet kernteam van Brabant Start ziet er als volgt uit: 

Ria Hilhorst
FNV

T 06 - 525 847 22
E ria.hilhorst@fnv.nl

Mylène Hodzelmans
Gemeente Breda

T 06 - 109 208 65
E hjms.hodzelmans@breda.nl

Lucy Bathgate
Gemeente Tilburg

T 013 - 542 96 38
E lucy.bathgate@tilburg.nl

Gijs Bosch
Kamer van Koophandel

T 06 - 512 008 96
E gijs.bosch@kvk.nl

Gé Gijsen
Kamer van Koophandel

T 06 - 290 583 02
E ge.gijsen@kvk.nl

Marjan Boersma
Ondernemersadviespunt ZZP

T 06 - 203 638 54
E info@adviespuntzzp.nl

Huub Dormans
OndernemersLift+

T 06 - 125 183 91 
E h.dormans@ondernemersliftplus.nl

Iwan de Waard
Starterscentra West-Brabant

T 088 - 550 4300
E iwan.de.waard@improvia.nl

 

 

John van de Laar
Starterscollectief Sint-Oedenrode

T 06 - 536 345 94
E john@buitenrust.com

Montaña Nieweg-Montero Alvarez
Gemeente Eindhoven

T 06 - 29 06 06 86
E m.nieweg.montero@eindhoven.nl

 

 

 

Projectleider Brabant Start

 

Denise van Eekeren
T 06 - 441 991 44
E info@brabantstart.nl

 

Brabant Start wordt mede mogelijk gemaakt door: 

Contactpersoon
Petra van Meeteren
T 06 - 527 941 77
E pvanmeeteren@brabant.nl