Wie zijn wij?

Het kernteam van Brabant Start ziet er als volgt uit: 

Ria Hilhorst
FNV

T 06 - 525 847 22
E ria.hilhorst@fnv.nl

Mylène Hodzelmans
Gemeente Breda

T 06 - 109 208 65
E hjms.hodzelmans@breda.nl

Jan-Willem Nas
Gemeente Tilburg

T 06 - 107 496 75
E jan-willem.nas@tilburg.nl

Ad van Ginneken
Kamer van Koophandel

T 06 - 224 964 21
E ad.van.ginneken@kvk.nl

Huub Dormans
OndernemersLift+

T 06 - 125 183 91 
E h.dormans@ondernemersliftplus.nl

Iwan de Waard
Starterscentra West-Brabant

T 088 - 550 4300
E iwan.de.waard@improvia.nl

John van de Laar
Starterscollectief Sint-Oedenrode

T 06 - 536 345 94
E john@buitenrust.com

Montaña Nieweg-Montero Alvarez
Gemeente Eindhoven

T 06 - 29 06 06 86
E m.nieweg.montero@eindhoven.nl

       

Projectleider Brabant Start

 

Denise van Eekeren
T 06 - 441 991 44
E info@brabantstart.nl

 

Brabant Start wordt mede mogelijk gemaakt door: 

Contactpersoon
Martijn van Buuren
Provincie Noord-Brabant
E mvanbuuren@brabant.nl